Analýza časových řad – podmínky ukončení

I. Zápočet

 1. Podmínky pro získání zápočtu se nemění. Je nutné absolvovat zápočtovou písemku (maximálně 30 bodů). Podmínkou splnění je zisk minimálně 16 bodů, přičemž písemku lze nejvýše 1x opakovat. Další podmínkou je vypracování projektu (maximálně 15 bodů). Podmínkou je zisk minimálně 7 bodů.
 2. Pro zápočtovou písemku budou vypsány samostatné termíny v IS Edison. Na zvolený termín se přihlásíte.
 3. K termínu konání zápočtové písemky (konkrétní den a hodina) se přihlásíte do kurzu v LMS (https://lms.vsb.cz/course/view.php?id=67686), kde na konci kurzu naleznete zadání písemky.
 4. Zadání písemky ve formátu MS Word si doma nebo kdekoliv jinde stáhnete do počítače, uložíte, případně vytisknete.
 5. Výsledky, tj. odpovědi na otázky v dokumentu ve Wordu, napíšete prostě rukou a vyfotíte telefonem nebo napíšete rovnou do dokumentu ve Wordu.
 6. Do LMS vložíte celkem 3 soubory:
  • 1 dokument ve Wordu
  • a 2 soubory v SPSS (datový soubor + výstup).
 7. Na vypracování písemky budete mít dostatek času, celkem 90 minut. Reálně písemku můžete napsat během cca 45 minut, budete však mít navíc dostatek času na odevzdání do LMS.
 8. Výsledky písemky naleznete v LMS a budou zapsány také do IS Edison.

II. Zkouška

 1. Podmínky pro zkoušku se mění. Teoretická část zkoušky nebude realizována a celkové hodnocení zkoušky tedy bude založeno pouze na praktické části, která bude podobná jako u zápočtu. Je nutné absolvovat praktickou část (maximálně 40 bodů). Podmínkou splnění je zisk minimálně 20 bodů, přičemž zkoušku lze nejvýše 2x opakovat.
 2. Pro zkoušku budou vypsány samostatné termíny v IS Edison. Na zvolený termín se přihlásíte.
 3. K termínu konání zkoušky (konkrétní den a hodina) se přihlásíte do kurzu v LMS (https://lms.vsb.cz/course/view.php?id=67686), kde na konci kurzu naleznete zadání praktické části.
 4. Zadání praktické části ve formátu MS Word si doma nebo kdekoliv jinde stáhnete do počítače, uložíte, případně vytisknete.
 5. Výsledky, tj. odpovědi na otázky v dokumentu ve Wordu, napíšete prostě rukou a vyfotíte telefonem nebo napíšete rovnou do dokumentu ve Wordu.
 6. Do LMS vložíte celkem 3 soubory:
  • 1 dokument ve Wordu
  • a 2 soubory v SPSS (datový soubor + výstup).
 7. Na vypracování praktické části budete mít dostatek času, celkem 120 minut. Reálně praktickou část můžete napsat během cca 60-70 minut, budete však mít navíc dostatek času na odevzdání do LMS.
 8. Výsledky zkoušky naleznete v LMS a budou zapsány také do IS Edison.