Robime kurzy (obecně)

Naši členové již řadu let nabízí přípravné a vyrovnávací kurzy z vysokoškolské matematiky a nyní nově i ze statistiky. Aktuální nabídku kurzů naleznete v rubrice Aktuální kurzy.

Vyrovnávací kurzy z matematiky

V případě, že máte obavy ze zápočtu z Matematiky A či zkoušky z Matematiky B, vyrovnávací kurzy jsou určeny právě Vám. Ať už jste studentem formy prezenční či kombinované, máte možnost navštěvovat úterní odpolední či sobotní dopolední kurzy, které Vám s přípravou na úspěšné zakončení těchto předmětů pomohou. 

Každoročně pořádáme během jednoho akademického roku tyto čtyři vyrovnávací kurzy:

  • Kurz Matematiky A pro studenty v prezenční formě studia (ZS, úterní odpoledne)
  • Kurz Matematiky A pro studenty v kombinované formě studia (ZS, soboty)
  • Kurz Matematiky B pro studenty v prezenční formě studia (LS, úterní odpoledne)
  • Kurz Matematiky B pro studenty v kombinované formě studia (LS, soboty)

Vyrovnávací kurz ze statistiky

Pro studenty navazujícího studia v rámci přípravy na zkoušku ze Statistiky B pořádáme kurz zaměřený na praktické dovednostmi zpracování dat v programu MS Excel s nadstavbou Real Statistics Resource Pack:

  • Kurz Statistiky B pro studenty v kombinované formě studia (ZS, soboty)

Přípravný kurz z matematiky pro přijaté uchazeče (vždy v září)

Každoročně pořádáme rovněž připravný kurz z matematiky pro studenty, kteří již byli přijati ke studiu na EKF. Jedná se o dvoutýdenní intenzivní kurz, který probíhá vždy začátkem září. Je určen jak pro prezenční, tak kombinovanou formu.


Přípravný kurz ke státní maturitě (vždy od ledna)

Nově jsme do naší nabídky zařadili také přípravný kurz k maturitě pro studenty 4. ročníků středních škol. Kurz začíná v lednu a končí začátkem dubna. Celkem se jedná o 13 sektání, studenti obdrží rovněž výukové materiály.


1 komentář u „Robime kurzy (obecně)“

Komentáře nejsou povoleny.